Základní a Mateřská škola Myslibořice se zavazuje k zpřístupnění své webové stránky v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.
Veškeré veřejné informace jsou prezentovány podle vyhlášky č. 64/2008 Sb. Ministerstva vnitra o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webovou stránku https://www.zsmysliborice.cz

Stav souladu

Tato webová stránka je plně v souladu s Harmonizovanou evropskou normou EN 301 549  V2.1.2 (2018-08).

Vypracování prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 10. 10. 2019.

Pro vypracování tohoto dokumentu byla použita metoda zjednodušeného sledování.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Při potížích se zobrazováním webových stránek https://www.zsmysliborice.cz , prosím, kontaktujte správce webu na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Provedeme patřičné kroky k odstranění těchto nedostatků.

Další doporučení

Některé informace nabízíme v podobě stažitelných souborů (PDF, DOC, XLS) a to především z důvodu jejich dalšího zpracování případně tisku.
Pro zobrazení těchto dokumentů jsou potřeba příslušné prohlížeče, které lze stáhnout zdarma na webech jejich poskytovatelů.
Pro zobrazení dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný prohlížeč, např. Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..