ZŠ Myslibořice ZŠ Myslibořice ZŠ Myslibořice ZŠ Myslibořice ZŠ Myslibořice
Už je čas, už musíme jít! Bude zvonit, začne hodina ...

Základní škola a Mateřská škola Myslibořice

Zdravá škola pro všechny

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Společné

Developed in conjunction with Joomla extensions.

,,Jeden za všechny, všichni za jednoho."

ŠD zabezpečuje žákům náplň volného času odpoledne před odchodem domů nebo do jiných zájmových aktivit. Přispívá k cílenému ovlivňování a smysluplného trávení volného času dítěte po vyučování. Probíhá při činnostech spojených s odpočinkem, rekreací, zájmovou činností, zábavou. Omezuje nahodilost a stereotypnost ve volbě námětů činností dětí. Náplň práce je vždy pestrá a děti mají možnost si vybrat, co je baví a zajímá. Cílem školní družiny je, aby si děti odpočinuly po vyučování, zrelaxovaly, ale také, aby jejich volný čas byl vhodně využit a dozvěděly se a naučily něco nového. Pro činnosti školní družiny využíváme víceúčelovou učebnu, školní knihovnu, tělocvičnu, odborné učebny, přírodní učebnu i přilehlé hřiště, nedaleký zámecký park, veřejná zařízení obce a nedaleký les.

Základní škola a Mateřská škola Myslibořice           Další informace
č. p. 170
675 60 Myslibořice           Kde nás najdete
Telefon pro ZŠ:
568 864 324, 731 507 690           Zřizovatel:
E-mail pro ZŠ:                             E-mail pro MŠ:           Obec Myslibořice
kancelar@zsmysliborice.cz                      skolka@zsmysliborice.cz

Copyright © 2024 Základní škola a Mateřská škola Myslibořice Rights Reserved.